Obserwuj bloga przez email

Sukienka z Burda 1981/05

Sukienka z Burda 1981/05

Witajcie serdecznie dzisiaj chciałam zaprezentować Wam sukienkę z Burdy z 1981 roku. Uszyłam ją z lekkiej tkaniny w kolorowe piórka. Szyło się dobrze, wykrój zrobiłam tak samo jak z "dzisiejszych" Burd i sukienka pasowała idealnie. A po drugie sukienka ma gumkę w pasie, więc nie trzeba było jej dopasowywać. Stare Burdy kupiłam na Allegro dużo mi się tam podoba rzeczy, ale nie wiem co następnego uszyję. 
Zdjęcia zawdzięczam Evik - zachęcam do obejrzenia jej  bloga, robi takie cudne kartki, że aż miło popatrzeć:)Mam Roczek!!! Candy - wygraj fartuszek!!!

Mam Roczek!!! Candy - wygraj fartuszek!!!

Witajcie
przyszedł czas na podsumowanie. Prawie rok temu utworzyłam bloga z myślą, a co tam tak lubię szyć, że to pokażę innym. Ale z biegiem czasu nauczyłam się obrabiać zdjęcia, kupiłam lepszy aparat (choć ciągle marzę o lepszym:). Stylizacje stały się ciekawsze. A także jeszcze bardziej wprawiłam się w szyciu, za sprawą porad i podglądania koleżanek po fachu :) Ciągle mam nowe pomysły, które chcę zrealizować i wcielić w życie.   No i najważniejsze to, że otworzyłam swój mały sklepik. Malutki tyci, tyci ale ciesze się, że kupujący są zadowoleni. Bo w końcu pochwały nas mobilizują do dalszego działania. Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze za równo tym odwiedzającym ale i obserwującym. No i najbardziej mamie bym chciała przekazać uściski za geny szyciowe i wsparcie :)

W związku z urodzinkami przygotowałam Candy!


Jeśli ktoś ma ochotę na Candy i  chciałby wygrać fartuszek to:
- proszę pozostawić  komentarz pod postem, 
- zostać moim obserwatorem i umieścić banerek z podlinkowaniem do tego postu na swoim blogu (bądź polubić mnie na FB, jak kto woli:),
- jeśli nie masz bloga napisz w komentarzu swój adres mailowy i wyraź chęć udziału.


Banerek do zamieszczenia na blogu.  


Trochę statystyk:
weszło na  bloga: 44500 osób
obserwuje mnie 139 osób, na googlach 42 osoby, na facebooku 44 osoby

 Największą liczba wyświetleń zebrały sukienki: