Obserwuj bloga przez email

Letni płaszcz z pikowanki

Letni płaszcz z pikowanki

Płaszcz z pikówki

przedstawiam kolejny uszyty letni płaszczyk z  pikówki. Przede mną nowe projekty szyciowe, chciałabym uszyć letnie sukienki. Ciągle przeglądam Burdy w poszukiwaniu ciekawych wykrojów, materiały już mam kupione, odłożone, czekają na swoją kolej. Zdjęcia zrobione w Szczecinie na Jasnych Błoniach. W otoczeniu przecudownych krokusów kwitnących wiosną, tworzą one przepiękny fioletowy dywan, zawsze jestem pod wrażeniem ilości krokusów i tej cudownej fioletowej barwy dywanu z kwiatów.
Płaszcz- Dalwi//Spodnie - Reserved//Buty - Milano
Płaszcz został uszyty z tkaniny pikowanej, dokładniej jest to tkanina techniczna służąca do ocieplania płaszczy zimowych. Pod spodem jest taka biała ocieplina, a na wierzchu cienka podszewka następnie przepikowana, przeważnie jest niedroga około 15 złotych. W sklepach z tkaninami można kupić ją w różnych kolorach. Polecam naprawdę warto, można ją również wykorzystać do uszycia sukienki. Pozdrawiam Agnieszka.

Wdzianko kardigan z Burda 08/2011 model 117

Wdzianko kardigan z Burda 08/2011 model 117
Witam,
dzisiaj na pierwszym planie kardigan z Burdy z 08/2011:) Uszyłam je jeszcze zimą. Wdzianko jest ciepłe i milutkie, bo uszyte z granatowej wełenki. Zdjęcia robione w ruchu, żeby Wam pokazać jak jest skonstruowany wykrój. Taki kardigan uszyłam jeszcze z tkaniny dresowej, świetna propozycja na sportowe stylizacje. Pozdrawiam i ściskam.

Wdzianko - Dalwi
Spodnie - Reserved
Buty - Milano
Torebka - nie znam