DIY - Metamorfoza konsoli

Dekoracja mieszkania w stylu boho

Czy wiecie, że tą drewnianą konsolę widoczną na głównym zdjęciu zrobiłam sama? Już jakiś czas temu wypatrzyłam taką konsolę na Pinterest, bardzo mi się ona spodobała, więc czemu nie?! Pomyślałam, że zrobię coś podobnego kupiłam sześć tralek na OLX, wybrałam używane ponieważ były tańsze niż te ze sklepu. Kupiłam deski i inne drobnostki potrzebne do jej wykonania. TUTAJ TUTORIAL jak zrobić konsole?
Niektóre, stojące na niej dekoracje także poczyniłam sama! Jak na przykład te poduszki i obrazki z worków po kawie - ZOBACZ TUTAJ.  Jest to wspaniałe miejsce do eksponowania dekoracji w stylu Farmhouse. Uwielbiam ją, z resztą kto nie lubi rzeczy, które sam wykonał? Natrudziłam się namęczyłam ale zrealizowałam taką piękną konsolę! (jestem dumna).
Ten ogromny antyczny zegar, też zrobiłam sama, a była to taka historia -> po remoncie kuchni został mi taki mały stół niespełna 90 cm na 90 cm. Nie chciałam go wyrzucać więc postanowiłam go rozebrać i zrobić z górnej deski zegar, z nóg tego stołu powstały nogi do stolika kawowego. U mnie nic się nie marnuje wszystko jest wykorzystane i przetworzone:) TUTAJ TUTORIAL.
Jak już pewnie wiecie, często jeżdżę na giełdę ten słoik kupiłam właśnie tam i te dwa pieski też. 
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka.💚💚💚💚

Komentarze

 1. Piękna ta konsola, podziwiam za pomysł i samodzielne wykonanie. Dodatki także świetne. Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Boho, nazywany również stylem wolnych dusz... " już za to można go pokochać . Bardzo mi się spodobała twoja konsola . Uwielbiam wykorzystywać wszystko co się da by tworzyć nowe rzeczy choć ogranicza mnie przestrzeń jaką mam do zagospodarowania;)) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko do sobie pięknie pasuje i cieszy oko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Konsola jest bajeczna. A wszystko co się na niej znajduje, to cała bajka ;)pudelek uroczy

  OdpowiedzUsuń
 5. Na takiej konsoli drobiazgi wyglądają uroczo:))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładnie to wszystko zaaranżowałaś.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *