Torba z juty, torba z worka po kawie


Daję drugie życie workom po kawie!

Dzisiaj zrobimy przegląd toreb, które sama uszyłam z worka po kawie. Torby są uszyte z jutowych worków po ziarnach kakao lub ziarnach kawy. Każdy worek pełen ziaren przebył długą drogę, tysiące kilometrów po całym świecie. Po wysypaniu ziaren worek jest przecięty górnym cięciem lub cięciem bocznym i może zawierać różne wzory, wydruki i oznaczenia z krajem pochodzenia. 
Juta to biodegradowalny materiał, który składa się w 100% z naturalnego włókna. Jutę można prać w letniej wodzie z dodatkiem mydła lub innego detergentu, jednak trzeba pamiętać, żeby nie miał właściwości wybielających. Juta jest odporna na otarcia i wyciąganie, dlatego wspaniale nadaje się na torby.
Zapraszam do mojego sklepu DALWI SHOP lub na ETSY, tutaj znajdziecie naszyjniki, torby, dekoracje wszystko do domu w stylu boho.
Torby szyję już dwa lata i mają one bardzo wielu sympatyków zwłaszcza za granicą. Swoje rękodzieło wystawiam w sklepie Etsy, skupia on rękodzielników z całego świata! Moje torby poleciały już do Hiszpanii, Kanady, USA-Chicago, Francji, Niemiec, Szwajcarii.
Ta torba jest bardzo wytrzymała, sam fakt, że jest uszyta z worków po kawie (coffee bag) lub po ziarnach kakao (cocoa bean), mówi sam za siebie. Materiał jest bardzo trwały i świetnie nadaje się na przykład na torbę shopperkę.
Tym razem chciałam Wam przedstawić nową serię toreb! Gucio Mio nazwałam je tak, za zielono czerwone zestawienie kolorystyczne podobne do marki Gucci. Torby są przyozdobione rypsowymi tasiemkami, które dodają uroku. 
Tej serii toreb wdzięku dodają, kolorowe apaszki przywiązane do rączki torby! Każda torba jest inna, unikatowa, ma swój urok i wdzięk. 
Na niektórych torbach przyszyłam filcowe akcenty serduszka i buźki.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *