Domowa bluzka uszyta z wykroju Burda 04/2019 model 108


Sportowa bluzka

Tym razem wyszło luźno, wygodnie i na codzień. Uszyłam bluzkę, która bardzo często mi się przydaje do chodzenia po domu. Uszyłam ją z kawałka dzianiny, który zalegał w moich domowych zapasach.
Bluzka mega dobrze się nosi i muszę koniecznie pochwalić ten wykrój, kiedyś z niego uszyłam sukienkę. Do uszytej bluzki doszyłam falbanę, TUTAJ można zobaczyć co z tego wyszło:)
Leżę sobie tak leżę i szukam wykroju na nowe sukienki i bluzki, a w tle leżą poduszki, które sama uszyłam! Szok miałam cały ogromny worek sylikonowej kulki i wyobraźcie sobie wszystko poszło! 
W związku z tym, że bluzka jest z dzianiny, a ja niespecjalnie lubię szyć z czegoś co mi się ciągnie jak guma do żucia. Postanowiłam, że poświęcę jej więcej czasu i wykończenia dekoltu i dołu obszyję niebieską tasiemką (lamówką).
Sukienkę uszyłam z wykroju 108 z numeru Burda 04/2019, rękawki sięgają do łokci, a długość bluzki jest wystarczająca, dla chętnych można ją spokojnie wydłużyć.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka.Komentarze

  1. Oryginalna, bardzo ładna bluzeczka, ładnie Ci w niej. :) Kupowałam kiedyś Burdę, chciałam nauczyć się szyć i na tym się skończyło. hehe Podziwiam tym bardziej. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda fantastycznie i cóż, jestem trochę zazdrosna o Twoje talenty manualne. Zarówno wykonanie, jak i dobór materiału mi się podoba. Estetyczna, artystyczna, jednym słowem: piękna.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *