DIY - Butelki z brązowego szkła jako wazoniki

Dekoracja z aptecznej butelki

Od pewnego czasu zbierałam duże butelki z brązowego szkła, po to aby wykorzystać je jako wazoniki. Świetny pomysł muszę przyznać, nie dość, że przywracasz drugie życie rzeczy, która miała wylądować w koszu jako szklana stłuczka.
Przeważnie brązowe szkło kojarzy się ze szkłem aptecznym i coś w tym jest bo dwie butelki (te niższe) to właśnie są po syropie na kaszel. Takie butelki apteczne można kupić bez problemów w internecie lub wykorzystać szkło, które jest ogólnie dostępne "za darmo". Mam na myśli na przykład butelki po syropie, butelki po sokach, butelki po piwie, butelki po oranżadzie itd.
Na sam koniec pozostaje nam ładnie przyozdobić nasze wazoniki z butelek. Można owinąć je jutową taśmą, można przywiązać do szyjki suszony kwiatek lub sznurek.
Na sam koniec pozostaje nam się cieszyć z ładnie wykonanej dekoracji, wystarczy tylko mieć głowę otwartą i się rozglądać co tu można wykorzystać z naszego codziennego życia.
Miłego dnia życzy Agnieszka.

Komentarze

  1. Bardzo często zamieniam butelki czy stare karafki na wazoniki:)))Twoja dekoracja jest bardzo ładna i pomysłowa:))Pozdrawiam serdecznie:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z powyższym komentarzem, ta kompozycja jest prześliczna. Najbardziej urzeka mnie ten japoński akcent w postaci wachlarza <33

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *