Bluzka z wiązaniem uszyta z Burdy 03/2019

Bluzka z supełkiem

Tym razem będzie szyciowy post! Uszyłam bluzkę, którą można ładnie związać w talii i nosić jako narzutkę lub kardigan.
Sesję zrobiłam w mojej sypialni, co niestety nie było do końca takie proste:) Pozowanie na małej przestrzeni nie jest zbyt wygodne, trzeba się wciskać niemalże w sam kąt żeby uchwycić całą sylwetkę łącznie z butami. 
Ten żółty regał sama pomalowałam, zobaczcie jak wyglądał przed metamorfozą - > TUTAJ.
To wiązanie jest naprawdę przepiękną dekoracją całej stylizacji niewiele trzeba zrobić, żeby stworzyć  świetny look! Można założyć jednolitą sukienkę, a na nią tą bluzkę i gotowe!
W tym sezonie wiązane na przodzie bluzki znowu wracają do łask, ale od teraz dobieramy do nich wąskie topy albo narzucamy je zamiast żakietów na sukienki.
Dekolt obszyłam lamówką z tego samego materiału, polecam tak zrobić ponieważ bluzka się odchyla i musi mieć ładnie wykończone brzegi. Zapomniałam wspomnieć o spódnicy, również ją uszyłam, a napy sama nabijałam! Zobaczcie tą spódnicę w innej stylizacji na przykład TUTAJ.
Do uszycia tej bluzki wykorzystałam wykrój Burda 03/2019 model 109. Szyjąc bluzkę nic w niej nie zmieniłam, jedyne co to skróciłam rękawy. U mnie rękawy sięgały do połowy dłoni, potem z ciekawości spojrzałam jak długie są rękawy u modelki? Okazało się, że sięgają przed nadgarstek na zdjęciu widać! Nie wiem dlaczego tak jest, chyba modelka ma długie ręce:) 
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka💛💛💛💛💛

Komentarze

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *