Sukienka z marszczeniem w pasie uszyta z Burda 08/2019 model 101

Sukienka z Burda

Sukienka na jesienne spacery

Zdjęcie powyżej to już było ostatnie zdjęcie z tej sesji, czasem najlepsze jest to najmniej pozowane:) Dzisiaj chciałam Wam pokazać sukienkę z długim rękawem uszytą na jesienne dni. 
sukienka z Burdy
Uważam, że sukienki to bardzo wygodny strój, gdy muszę szybko wyjść z domu to zakładam sukienkę i stylizacja gotowa. Potem pozostaje rozkmina nad butami i torebką, jednak to już inna bajka.
sukienka z marszczeniem w pasie
Sukienkę uszyłam z kreszowanej tkaniny, która się praktycznie nie gniecie, co bardzo sobie cenię! Po praniu nie muszę jej prasować.
sukienka z marszczeniem w pasie
Zdjęcia zrobiłam na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Lubię to miejsce bo tam zawsze wychodzą bardzo ładne zdjęcia i jest mało ludzi. Po drugie tam jest tyle ciekawych zakątków, ładnych ujęć, że aż ciężko się zdecydować. Zobaczcie te zdjęcia TUTAJ, też były robione na Zamku!
sukienka z marszczeniem w pasie
Wykrój na sukienkę jest bardzo fajny nic w nim nie zmieniłam. Marszczenia w talii i przy rękawach dodają uroku, gumka w pasie ładnie podkreśla figurę. 
Sukienka - Dalwi Szyje//Buty-Zara//Plecak- Wittchen
Sukienka jest dość luźna, można poczuć się w niej bardzo swobodnie. Ja dodatkowo doszyłam jeszcze falbanę, starałam się również dopasować wzór, tak aby nie było widać odcięcia.

Pozdrawiam Agnieszka

Komentarze

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *