Patchworkowe torby uszyte z worka po kawie


Torba z juty

Kolejna dawka kolorowych toreb, które sama stworzyłam. Torby są uszyte z jutowych worków po ziarnach kawy. Każdy worek pełen ziaren przebył długą drogę, tysiące kilometrów po całym świecie. Po wysypaniu ziaren worek jest przecięty górnym cięciem lub cięciem bocznym i może zawierać różne wzory, wydruki i oznaczenia z krajem pochodzenia. 
Juta to biodegradowalny materiał, który składa się w 100% z naturalnego włókna. Jutę można prać w letniej wodzie z dodatkiem mydła lub innego detergentu, jednak trzeba pamiętać, żeby nie miał właściwości wybielających. Juta jest odporna na otarcia i wyciąganie, dlatego wspaniale nadaje się na torby.
Tym razem postawiłam na modny w tym sezonie styl patchworkowy, na przodzie toreb naszyłam zrobione szydełkiem dekoracje, kolorowe tasiemki i haftowane kwiatki. Torby mieszczą bardzo dużo są w modnym stylu i bardzo wytrzymałe. W środku znajduje się czerwona bawełniana podszewka, która zdobi wnętrze torby.
Zapraszam do mojego sklepu DALWI SHOP lub na ETSY, tutaj znajdziecie naszyjniki, torby, dekoracje wszystko do domu w stylu boho.
Torby szyję już dwa lata i mają one bardzo wielu sympatyków zwłaszcza za granicą. Swoje rękodzieło wystawiam w sklepie Etsy, skupia on rękodzielników z całego świata! Moje torby poleciały już do Hiszpanii, Kanady, USA-Chicago, Francji, Niemiec, Szwajcarii.


Pozdrawiam Agnieszka

Komentarze

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *