Kurtka kardigan z pikowanej narzuty

Co można uszyć z patchworku?

Taka narzuta na łóżko nie robi może dużego wrażenia, za to kardigan z niej uszyty to już jest mega sztos! Kardigan z narzuty jest ciepły i mięciutki, myślałam, że tkanina będzie zbyt gruba jednak okazało się, że wcale tak nie jest.
Od dwóch lat szyję torby z worków po kawie, teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie! W odzieży używanej dorwałam kilka pięknych narzut na łóżko! Pomyślałam, nie mam pomysłu co z nich uszyć? W końcu wpadłam na pomysł narzutki! Na jesienną pogodę taki ciepły kardigan jest idealny!
Jestem zaskoczona efektem końcowym! Te kardigany są wspaniałe, a zobaczycie następne wzory co jeden to ładniejszy! Robią wrażenie, dzisiaj przedstawiam Wam egzemplarz, który sprzedał się jako pierwszy, kupiła go klientka z USA!
Dzięki temu, że szyję z vintydżowych tkanin, chronię środowisko naturalne, ograniczam zużycie surowców naturalnych bo nie kupuję nowych ubrań, które zostały wyprodukowane przez sieciówkę. Druga rzecz to przyczyniam się do zmniejszenia ilości odpadów, bo z tych "odpadów" w postaci obrusów, worków po kawie, narzut, zasłon produkuję nowe towary! Bingo! mam jakiś wkład w ochronę tej naszej planety.

Narzutki pojawią się w moim sklepie na ETSY i na DALWI SHOP zapraszam serdecznie. Co jakiś czas dorzucam nowości polecam zaglądać.


Pozdrawiam Agnieszka! klik

Komentarze

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *