Kardigan uszyty z patchworku

Co można uszyć z narzuty na łóżko?! Nowy produkt w sklepie!

Taka narzuta na łóżko nie robi może dużego wrażenia, za to kardigan z niej uszyty to już jest mega sztos! Kardigan z narzuty jest ciepły i mięciutki, myślałam, że tkanina będzie zbyt gruba jednak okazało się, że wcale tak nie jest.
Od dwóch lat szyję torby z worków po kawie, teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie! W odzieży używanej dorwałam kilka pięknych narzut na łóżko! Pomyślałam, nie mam pomysłu co z nich uszyć? W końcu wpadłam na pomysł narzutki! Na jesienną pogodę taki ciepły kardigan jest idealny!
Jestem zaskoczona efektem końcowym! Te kardigany są wspaniałe, a zobaczycie następne wzory co jeden to ładniejszy! Robią wrażenie, dzisiaj przedstawiam Wam mój egzemplarz testowy!
Dzięki temu, że szyję z vintydżowych tkanin, chronię środowisko naturalne, ograniczam zużycie surowców naturalnych bo nie kupuję nowych ubrań, które zostały wyprodukowane przez sieciówkę. Druga rzecz to przyczyniam się do zmniejszenia ilości odpadów, bo z tych "odpadów" w postaci obrusów, worków po kawie, narzut, zasłon produkuję nowe towary! Bingo! mam jakiś wkład w ochronę tej naszej planety.
Narzutki pojawią się w moim sklepie na ETSY i na DALWI SHOP zapraszam serdecznie. Co jakiś czas dorzucam nowości polecam zaglądać.

Pozdrawiam Agnieszka!

Komentarze

 1. Wygląda genialnie! Jak z domu mody premium!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo:) Ooo z domu mody premium jestem dumna z tego komentarza:)

   Usuń
 2. Rzeczywiście - kardigan jest bardzo ładny ! To oryginalna i wyjątkowa rzecz ! Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *