Patchworkowy szal na zimę


Zimowy szal upcykling

Samo uszycie szalika było dość problematyczne bo po przecięciu szydełkowej chusty, ciężko ją zszyć tak aby nie puszczała oczek. Jednak przeszywając kilkakrotnie dałam radę. Ten zestaw kolorystyczny jest bardzo interesujący, wybrałam odcienie żółtego i różowego

Szal uszyłam z szydełkowej narzuty, szalika i dzianiny. Jest to wspaniałe połączenie niepotrzebnych tkanin i z tego wyszło naprawdę ciekawe dzieło. Polecam tworzyć, szyć próbować.
Od dawna zajmuję się upcyklingiem czyli przetwarzam stare materiały w coś nowego innego o jeszcze wyższej wartości niż ta poprzednia rzecz. W przypadku upcyklingu  na pierwszym miejscu stawiana jest kreatywność i wyobraźnia. To właśnie dzięki nim powstają często niepowtarzalne i przy tym naprawdę piękne przedmioty. Nie ważne czy to są meble, ubrania, dekoracje do domu. To swojego rodzaju zabawa rozwijająca zdolności manualne. Dzięki temu z niepotrzebnych rzeczy tworzymy coś unikalnego i niepowtarzalnego. I tak za pomocą naszej wyobraźni worek po kawie może stać się torbąstare prześcieradło może stać się bluzką, a narzuta na łóżko kurtką. Dzięki upcyklingowi każdy może być designerem!Zapraszam do mojego sklepu DALWI SHOP lub na ETSY, tutaj znajdziecie naszyjniki, torby, dekoracje wszystko do domu w stylu boho.
Pozdrawiam Agnieszka!

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *