Piękne miasteczko Pyrgos i sukienka z falbaną


Sukienka z falbaną

Nie nie nie ... nie jestem na wakacjach. To zdjęcie z ubiegłego roku i zaległa sukienka do pokazania na blogu. Falbana opadająca na ramiona, dół poszerzany wspaniała sukienka na wakacje.

Górę sukienki można opuścić na ramiona pamiętam, że tego dnia tak paliło słońce, że osłaniałam swoje ciało przed promieniami słońca. Miasteczko Pyrgos na wyspie Santorini jest bardzo urocze, wszędzie bardzo dużo ciekawych miejsc i zakątków do zwiedzania.

Na wzgórzu Pyrgos znajduje się kościółek, trzeba nieco się wspiąć aby zobaczyć ładny widok na miasteczko ze szczytu wzgórza. Niedaleko Pyrgos jest piękna winnica, z widokiem na morze można chwilę odpocząć i skosztować wina.


Oczywiście na wycieczce nie mogło zabraknąć torby uszytej z worka jutowego, nie wiem czy pamiętacie szyję takie torby! Są one niezwykle wygodne i pakowne, zmieści się w niej mnóstwo przydatnych rzeczy podczas wycieczki.
Więcej wspomnień z Santorinii w innych postach, Oia, Fira, Megalochori. Dużo pięknych miejsc jest co oglądać i podziwiać.
Do uszycia sukienki wykorzystałam wykrój z Burdy o numerze 07/2014 model 119. Sukienka wyszła wspaniała! Bardzo lubię tej krój nie jest to skomplikowana sukienka, a ma dużo wdzięku w sobie.

Pozdrawiam Agnieszka klik

Komentarze

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *