Grecka sukienka uszyta z wykroju Burdy 07/2022


Sukienka z marszczonym pasem

Najwyższy czas na powrót do wakacyjnych zdjęć, gdy wieczory są długie, a za oknem niezbyt ciepło nabrałam chęci do obróbki i przeglądu wakacyjnych fotek. 
Na pierwszy strzał leci sukienka w greckim stylu, bo print iście grecki niebiesko - biało - czerwony. Sukienkę uszyłam z bardzo taniej dzianiny kupionej w sklepie internetowym jakiś czas temu. Bardzo lubię sukienki marszczone w pasie dlatego ten wykrój bardzo mi przypadł do serca.

Na zdjęciu poniżej w tle za mną widać granaty, nie mogłam się nadziwić ile tam jest egzotycznych owoców i warzyw rosnących dziko, to takie niespotykane w naszej strefie klimatycznej. Widziałam figi, winogrona pola oliwkowe, pomarańcze.
W tym sezonie pierwszy raz wzięłam do ręki gumonici. Nabrałam chęci na nie bo bardzo mi się spodobał taki akcent w postaci marszczonego pasa lub rękawów.
Zapraszam też na inne posty z Santorinii, TUTAJ ubiegłoroczne kadry uchwycone moim okiem. 

Do uszycia sukienki wybrałam wykrój z Burdy, ten model nie jest trudny, jednak najbardziej czasochłonne jest przyszycie gumek. Gumki w tej kompozycji dodają tego uroku bez tych marszczeń sukienka nie robiłaby na mnie aż takiego wrażenia.
Pozdrawiam Agnieszka

Komentarze

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *