Sukienka z bufkami uszyta z Burdy 03/2013


Powrót do wakacyjnych zdjęć

Dzisiaj pokażę Wam piękną sukienkę uszytą z Burdy z 2013 roku, czasem tak bywa, że zagląda się do starych numerów Burdy i coś wpadnie w oko. Tym razem padło na sukienkę z bufkami i wiązanym dekoltem pod szyją. 
Do uszycia sukienki wybrałam elastyczną dzianinę żeby ładnie dopasowała się do sylwetki. Pomyślałam, że będzie to dobry wybór ponieważ tkanina nie rozciągliwa byłaby mniej wygodna, choć jak widać na propozycji Burdy również się nadaje. 
Sukienkę założyłam na wycieczkę po Santorinii tego dnia zwiedzałam miasteczko Oia, a poniżej zdjęcia z portu do którego trzeba było zejść po schodach ułożonych na wzgórzu. Po więcej zdjęć zapraszam TUTAJ do wpisu z ubiegłego roku.
W tym roku byłam po raz drugi na tej przepięknej wyspie Santorinii, każde zdjęcie tam zrobione wychodzi super. Mogłabym tam zostać na dłużej, a nie tylko na czas wakacji.


W tej sukience zachwycił mnie krój tyłu sukienki, dopasowane plecy i ładny rozkloszowany dół. Nic nie zmieniłam w tym wykroju, moja sukienka jest idealnym odwzorowaniem propozycji Burdy. Zdarza się to bardzo rzadko bo uwielbiam wprowadzać zmiany w wykrojach Burdy, a tutaj wszystko mi się podobało i uznałam to za atut tego wykroju.
Pozdrawiam Agnieszka

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *