Moje miejsce pracy - szyciowy kącik!


Jak urządziłam mój kącik krawiecki?

Zanim urządziłam swoją pracownię krawiecką, długie lata męczyłam się szyjąc przy różnych stołach nie przystosowanych do tego. Najpierw szyłam przy normalnym stole jadalnianym i po każdym szyciu chowałam maszynę do szycia, później było jeszcze gorzej bo szyłam przy okrągłym stole, z którego za każdym razem spadała mi tkanina na podłogę to był bardzo głupi pomysł kupić okrągły stół do małego mieszkania totalnie nie przemyślałam sprawy.
Teraz do mojego kącika szyciowego dołączyło biurko zrobione na wymiar w białym kolorze i jestem nim zachwycona. Pod biurkiem znalazło się miejsce na drewniane segregatory, w których trzymam magazyny z wykrojami. Te segregatory to super pomysł, gazety nie są porozwalane, a jednocześnie nigdzie ich nie widać. Tylko jest jeden minus gazet przybywa, a ja nie wiem gdzie schowam kolejne segregatory.
Nad biurkiem umieściłam drewniany przybornik na nożyczki i inne akcesoria, które wykorzystuję podczas szycia. Staram się mieć porządek choć oczywiście nie jest to łatwe, bo kto by pomyślał, że przy szyciu będzie ład na placu boju? Po zakończeniu pracy zawsze układam przybory chcę aby to miejsce w miarę wyglądało.  
W koszyku trzymam wykroje, a na półce w pudełkach przybory i akcesoria do szycia.
Jak zrobić przybornik na akcesoria krawieckie? Pokazałam Wam już jakiś czas temu TUTAJ. Ta tablica z dziurkami nazywa się pegboard, jak będziecie kiedyś szukać inspiracji w Googlach to polecam wpisać to hasło. W zwykłej sklejce trzeba wywiercić kilkadziesiąt otworów i włożyć w nie drewniane kołki, bardzo proste, a jak efektownie wygląda taki przybornik polecam.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka.

Komentarze

 1. Miejsce wygląda pięknie, aż chce sie wymyślić coś kreatywnego

  OdpowiedzUsuń
 2. Miejsce wygodne i bardzo przytulne:))Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. ale porządek, u mnie normalnie sajgon...muszę posprzątać mój kącik....

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że wszystko zrobione z pomysłem, a jednocześnie dobrze przemyślane. Świetny ten Twój kącik do pracy!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne,aż miło usiąść przy takim biurku.Ja osobiście wolę fotel obrotowy,wydaje mi się praktyczniejszy podczas szycia.Tak jak już wcześniej pisałam jesteś bardzo pomysłową dziewczyną
  i kreatywną.Mam nadzieję że jeszcze nie raz zaskoczysz wszystkich swoimi pomysłami.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale piekny masz ten kącik i taki porzadek :) Aż miło ta pracować

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć,
  Przepiękne miejsce. Dla osoby szyjącej w kuchni (albo szycie albo obiad) to niesamowita rzecz! Muszę kiedyś sama o czymś takim pomyśleć :)
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładny kącik. Aż chce się pracować w takim miejscu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. jest inspiracją dla mnie do zrobienia takiego kącika.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *