Fartuszek vintage Simplicity Pattern 1221 vintage aprons

Fartuch dla florystki

Ostatnio naszło mnie na uszycie czegoś z tej angielskiej bawełny! Padło na retro fartuszek, z wykroju Simplicity. Tkanina jest sztywna i idealnie pasuje na tekstylia kuchenne do tego te małe kwiatuszki! Są naprawdę urocze!
Fartuszek ma pięknie krzyżujące się szelki na plecach, według mnie ten tył wygląda najlepiej! Przód bardzo ładnie dopasowany do ciała! 
Do uszycia fartuszka wykorzystałam wykrój Simplicity 1221 nic w nim nie zmieniałam choć na początku miałam wrażenie, że ten karczek jest za duży po przymierzeniu okazał się w sam raz. Druga sprawa pamiętam, że podczas szycia karczek przodu był za krótki jednak nie pamiętam czy to ja zrobiłam błąd czy w wykroju było coś nie tak.
Zdjęcia fartuszka robiłam w domu mojej mamy, to tło wybrałam nie bez powodu! Biała witryna bardzo pasuje do stylu tego fartuszka stylizowanego na lata 40.
Ten elegancki retro fartuch jest dostępny w moim sklepie na Etsy i Dalwi Shop zapraszam serdecznie! W moim sklepie są produkty, które sama uszyłam, bardzo dużo mojego rękodzieła!
Fartuch kuchenny to nieodzowny atrybut każdego domowego szefa kuchni. Fartuch do kuchni z oryginalnym designem stanowić będzie ozdobę nie tylko dla kucharza, ale zawieszony na wieszaku będzie także dekoracją. Podczas przyjęcia jedzenie można przygotować w eleganckim stroju, na pewno wszyscy goście będą zaskoczeni takim ładnym retro fartuchem.


Do uszycia fartuszka wykorzystałam wykrój Simplicity 122, kupiłam go jakiś czas temu na Allegro i tak leżał sobie i czekał na lepsze czasy! W końcu zrobiłam wykrój i uszyłam wersję fartuszka o literce C. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka!

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *