Torba z juty Gucio Mio


Torby na zakupy z worka po kawie

No nie wiem ... mam wątpliwości czy nie przerzucić się na nowy produkt. W prawdzie mam jeszcze kilka worków i uszyję z nich cztery torby, a później zacznę szyć coś nowego! Nie będę zdradzać co to będzie?! Bo sama jeszcze nie jestem pewna co mi z tego wyjdzie jednak...czas start!
Torby są uszyte z jutowych worków po ziarnach kakao lub ziarnach kawy. Każdy worek pełen ziaren przebył długą drogę, tysiące kilometrów po całym świecie. Po wysypaniu ziaren worek jest przecięty górnym cięciem lub cięciem bocznym i może zawierać różne wzory, wydruki i oznaczenia z krajem pochodzenia. 
Juta to biodegradowalny materiał, który składa się w 100% z naturalnego włókna. Jutę można prać w letniej wodzie z dodatkiem mydła lub innego detergentu, jednak trzeba pamiętać, żeby nie miał właściwości wybielających. Juta jest odporna na otarcia i wyciąganie, dlatego wspaniale nadaje się na torby.
Zapraszam do mojego sklepu DALWI SHOP lub na ETSY, tutaj znajdziecie naszyjniki, torby, dekoracje wszystko do domu w stylu boho.
Torby szyję już dwa lata i mają one bardzo wielu sympatyków zwłaszcza za granicą. Swoje rękodzieło wystawiam w sklepie Etsy, skupia on rękodzielników z całego świata! Moje torby poleciały już do Hiszpanii, Kanady, USA-Chicago, Francji, Niemiec, Szwajcarii.
W sklepiku są także dostępne inne fasony toreb! Jutowe szaleństwo zapraszam.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka!

Komentarze

  1. Wybrałaś świetną stylizacją do tej torby. Wszystko idealnie się ze sobą zgrało. ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *