DIY - Jak zrobić boho zawieszkę z plastra drewna?


Zawieszki z plastra drewna na weselne butelki

W tym miesiącu zrobiłam kilka prostych rustykalnych dekoracji w sumie to nie ma o czym się rozpisywać, bo ich wykonanie zajęło 5-10 minut, jednakże podrzucam Wam pomysł. Taka dekoracja może zdobić nasze wnętrze lub możemy zrobić taki upominek i podarować komuś w prezencie. Doskonały pomysł na weselne rustykalne pamiątki bądź zawieszki na butelki z weselną wódką.
Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam takie ekologiczne dekoracje. Te plastry drewna mają to coś, jedne są bardziej gładkie, drugie chropowate ta niepowtarzalność sprawia, że każdy jest unikatowy, a plastry same w sobie są wspaniałym rustykalnym elementem dekoracyjnym. Z plastrów drewna można zrobić wiele przedmiotów użytkowych jak tace, stoliki, taborety jednak do tych realizacji trzeba kupić większy i grubszy plaster. My się dzisiaj skupimy na mini plasterkach o średnicy 5 cm do 7 cm. 
Do wykonania dekoracji potrzebujemy plastrów drewna, ja swoje kupiłam w sklepie internetowym z dekoracjami weselnymi. Będziemy potrzebować sznurek jutowy i wycinanki z drewna, które można kupić na Aliexpress bądź w sklepie internetowym Allegro. W plastrach wywierciłam otwór, następnie przez otwór przeciągnęłam jutowy sznurek. Na sam koniec klejem do drewna (można użyć kleju kropelka) nakleiłam wycinankę z napisem family lub home. Plastry drewna rozłożyłam na tacy i odczekałam aż klej złapie. Dekoracja gotowa. 
Plastry drewna doskonale nadają się jako bombki na choinkę w rustykalnym stylu wystarczy nakleić inną wycinankę, może to być na przykład świąteczna gwiazdka lub wizerunek renifera. Polecam i pozdrawiam Agnieszka. 

Komentarze

  1. Dziękuję Agnieszko ! Wspaniały pomysł ! Ty jesteś skarbnicą pomysłów !!! Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zawieszki ,ale ja chciałabym się dowiedzieć jak zrobić te śliczne liście.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *