Upcykling z worka po kawie


Torby z juty

Następna mała partia toreb z worka po kawie. Może torby nie sprzedają się tak błyskawicznie jak moje sukienki, to co jakiś czas muszę doszyć te moje ekologiczne torbaszki, co można w nich nosić wszystko i zakupy i inne plażowe przydasie na wakacjach. 
Torby z worka po kawie, są bardzo wytrzymałe jest to tworzywo pochodzenia naturalnego, co prawda kiedyś trafiłam na worek z poliestru to naprawdę się dzieje. Kupiłam go z innymi workami po kawie i jeden z nich był oszukany...musiałam się go pozbyć bo niestety jego jakość była tragiczna.
Co można uszyć z worka po kawie?
1. Torbę na zakupy - jutowe worki po kawie to idealny materiał do uszycia torby na zakupy, są trwałe wytrzymałe co sprawia, że są świetną alternatywą dla plastikowych toreb. Torby w moim wykonaniu.
2. Podkładki pod talerze - worki mogą być także użyte jako materiał jako podkładki pod talerze lub szklanki dodadzą rustykalnego charakteru stołu.
3. Poduszki - jutowy materiał może być także wykorzystywany do uszycia poduszek dekoracyjnych, one same w sobie już są bardzo ciekawe ale można je ozdobić różnymi dodatkami takimi jak, guziki lub koraliki. Poduszki, które sama uszyłam.
4. Ozdoby świąteczne - z worków można zrobić piękne ozdoby świąteczne, wianki, stroiki czy ozdoby na choinkę w postaci kokard. Juta wspaniale pasuje do rustykalnego klimatu bożonarodzeniowego. Zobacz mój wianek.
5. Okładka na książkę - juta to ciekawy materiał na okładki na książki, dodadzą rustykalnego charakteru do biblioteczki. 
To tylko kilka pomysłów jak można wykorzystać worki po kawie. Możliwości jest wiele, a juta to wdzięczny materiał można go przycinać i ozdabiać. 


Upcykling worka po kawie to proces przetwarzania starego użytego worka na nowe i wartościowe produkty. Oto kilka korzyści jakie niesie za sobą upcykling:
1. Redukcja odpadów - upcykling worka po kawie pomaga zmniejszyć ilość odpadów, które trafiają na składowiska śmieci. Zamiast wyrzucać zużyte worki można je wykorzystać do produkcji ponownie.
2. Środowiskowe korzyści - produkty wykonane z worka po kawie są biodegradowalne i ulegają rozkładowi, co przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów.
3. Kreatywność unikalność - upcykling worka po kawie pozwala na wykorzystanie kreatywności i wyobraźni, co prowadzi do powstania unikalnych i oryginalnych produktów. 
4. Ekonomia - upcykling worka po kawie może być korzystny z ekonomicznego punktu widzenia. Torby czy inne produkty wykonane z worka po kawie będą trwałe i wytrzymałe, co oznacza, że będą nam służyły przez długi czas. Możemy zaoszczędzić pieniądze unikając kupowania nowych toreb.
Pozdrawiam Agnieszka

Komentarze

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *